Menu

Spolupráce

 

 

 

Adrenalinový zážitek

Ve středu 24.6.2015 jsme se my, žáci 1.G, zúčastnili výletu do Laser Arény v Olomouci, následované návštěvou lanového centra Proud.

Už při vstupu do úvodní místnosti, kde jsme chvíli čekali, než na nás přijde řada, se všech zmocnilo nadšení a nemohli jsme se dočkat, kdy nás vpustí do arény. Všichni jsme dostali vesty a základní instruktáž, načež se ozval výstražný tón k začátku hry. Moc nás to bavilo.

Jelikož jsme byli z Laser game hodně vyčerpaní, následovala odpočinková aktivita. Šli jsme na náměstí, kde nám paní učitelka Andrýsková domluvila přednášku o historii Olomouce. Přibližně hodinová prohlídka nás provedla po nejvýznamnějších památkách olomouckého Horního náměstí. Trasa byla zakončena výstupem na 75 metrů vysokou radniční věž.
Poté jsme se přesunuli do lanového centra. Po příjezdu nám donášková služba dovezla pizzu, abychom načerpali síly na hlavní zábavu celého dne. Opět jsme dostali příslušnou výbavu s instruktáží a všichni jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je někoho jistit i jaké je to být jištěn. Ze začátku jsme se báli, ale postupně se i ti nejbojácnější odhodlali zdolat vysoké překážky.

Po ukončení tříhodinové zábavy jsme si sbalili své věci a všichni jsme odjížděli s nadšením, plni nových zážitků.

 

28. 6. 2015, Karolína Kozumplíková, 1. G
 

DSC_0140.jpg, 448x299, 51.18 KB
DSC_0141.jpg, 448x298, 51.40 KB
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat