Menu

Spolupráce

 

 

 

Přátelské utkání s GUH se vydařilo

Ve středu 29. dubna se přátelsky utkaly dva vícemistrovské středoškolské týmy ve futsalu. Na domácím hřišti nastoupil chlapecký tým z Gymnázia Uherské Hradiště a na straně druhé náš dívčí futsalový tým.

Že se jedná o opravdu přátelské utkání, bylo patrné hned od prvního rozehrání. Oba celky se snažily především o pobavení početného publika. Tento cíl byl jistě naplněn, protože se diváci celou dobu smáli a užívali si příjemnou atmosféru. K nadšeným fanouškům patřili i zástupci vedení obou škol - Mgr. Bedřich Chromek, Mgr. Pavel Turčin a ředitel GUH Doc. RNDr. Zdeněk Botek, Csc. Utkání krom humorných okamžiků, fotbalové ekvilibristiky a parádiček přineslo i spoustu gólů. Když skončila normální hrací doba, na ukazateli skóre svítil smírný stav 12:12 a na řadu přišel penaltový rozstřel. Namísto obvyklé nervozity kopali všichni hráči penalty s úsměvem na tvářích. Více štěstí se nakonec přiklonilo na stranu holek ze „Staráku“. Nutno ovšem poznamenat, že děvčata zvítězila především díky gentlemanství hradišťských gymnazistů. Výsledek ale rozhodně nebyl tím nejvíce rozhodujícím faktorem tohoto střetnutí.

Příští ročník SFL (Středoškolské Futsalové Ligy) náš dívčí tým opět nastoupí v silné sestavě k mistrovským utkáním. Držte nám palce!

 

29. 4. 2015, Mgr. Benedikt Chybík

Více fotografií:

sosagymsmbch.rajce.idnes.cz/Pratelske_utkani_-_FUTSAL_devcata_SOS_G_vs_chlapci_GUH_29._4._2015/
 

 

fut_guh001 (1).jpg, 640x360, 49.25 KB
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat