Menu

Spolupráce

 

 

 

Oficiální převzetí diplomů DELF očima studentů

Dne 30. 3. se skupinka studenů našeho gymnázia vydala do Zlína k převzetí diplomů. Spolu s Nikolou Horníčkem, Lenkou Kvasnicovou, Monikou Trlidovou, Lucií Breznickou a naší paní profesorkou Helenou Hlavačkovou jsme vyrazili ráno z Uherského Hradiště. Hned po příjezdu na Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť jsme byli mile přivítáni pedagogy ze sekce francouzského jazyka. Celá slavnost se odehrávala v jedné ze společenských místností budovy školy.

V úvodu se představil pěvecký sbor společně se smyčcovým orchestrem. V jejich podání jsme si vyposlechli několik lidových písní a francouzských šansonů. Po velmi příjemném uvítání nám byly předány diplomy z rukou atašé pro francouzský jazyk v České republice, paní Florence SAINT-YGNAN. Předávání diplomů proběhlo ve velmi milé a přátelské atmosféře a motivovalo nás k další pilné práci na našich jazykových schopnostech.

Na závěr bychom rádi poděkovali především naší skvělé profesorce francouzského jazyka Heleně Hlavačkové, dále také paní atašé Florence SAINT-YGNAN a v neposlední řadě také zlínským pedagogům, kteří se podíleli na organizaci jazykové zkoušky.


1. 4. 2015, David Gablas, 3.H

Foto: Nikola Horníček, 3.G
 

SAM_2656.JPG, 448x336, 61.92 KB
SAM_2657.JPG, 448x336, 61.34 KB
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat