Menu

Spolupráce

 

 

 

Naše holky budou bojovat o zlato

Celoroční liga Středoškolské Futsalové Ligy směřuje k poslednímu a nejdůležitějšímu turnaji, absolutnímu finále čtyř nejlepších středoškolských týmů v republice, ve kterém nebudou chybět naše holky.

Vyvrcholení futsalové ligy předcházel turnaj v Brně, který se konal v pátek 27. 3. 2015. Ani na tomto turnaji náš tým opět neochutnal hořkost prohry a suverénně postupuje z prvního místa (viz tabulka níže). Samotný turnaj připravil futsalistkám SOŠ G tři utkání, přičemž první dvě soupeřky mnoho futsalových kvalit nepředvedly, proto to na hřišti spíše připomínalo střelecký trénink. Za tyto dva zápasy naše futsalistky nastřílely neuvěřitelných 47 gólů, přičemž neobdržely ani jeden. Poslední utkání, s Ostravou však nebylo tak snadné. Trenér Ostravaček naordinoval svým svěřenkyním velmi nepříjemnou taktiku – zabetonovat se před vlastní bránou a spoléhat na příležitostné protiútoky. Tato taktika se bohužel ukázala jako velmi účinná zbraň proti našim technickým futsalistkám. Staroměšťačky obléhaly ostravskou branku velmi dlouho a neefektivně. Byť se hrálo na jedné polovině, tak porubská hradba odolávala neuvěřitelnému tlaku jedné střely za druhou. Právě když trenér SOŠ G dosahoval nebezpečné tepové frekvence okolo 150 tepů za minutu, podařilo se jeho svěřenkyním přeci jen vstřelit kýžený gól. Bohužel, stejně rychle jako klesla trenérova tepovka, klesla i úroveň předváděné hry. Když po snad jediném nebezpečném protiútoku Ostravy velmi pohotově a nebojácně zastavila golmanka Hladíková porubskou útočnici, bylo jasné, že utkání vyhrajeme. Po další námaze a nepohledném futsalu holky vstřelily ještě jeden gól a doslova utrpěly výhru 2:0. Jako vítěz divize „východ“ vejdeme do republikového finále z lepší pozice a dostaneme „slabšího“ soupeře k prvnímu utkání ze skupiny „západ“.

Republikové finále se uskuteční opět v Brně, 9. 4. 2015 systémem „final-four“. Soupeřky našich holek vzejdou z finále divize „západ“, kde o dvě postupová místa budou bojovat futsalistky Prahy, Plzně, Sedlčan a Teplic (turnaj bude odehrán 1. 4. 2015)

Vice informací v linku: http://nv.fotbal.cz/futsal/sfl/index.php

Držte našim holkám palce!

Výsledky a střelkyně
SPŠ Čáslav - W34 SOŠ G Staré Město 0:20 (0:11)
SUPŠ Bechyně - W34 SOŠ G Staré Město 0:27 (0:12)
SŠsp Ostrava-Poruba - W34 SOŠ G Staré Město 0:2 (0:1)
Tabulka SFL dívky
1. W34 SOŠ G Staré Město 3 3 0 0 49:0 9b.
2. W3 SŠsp Ostrava-Poruba 3 2 0 1 24:3 6b.
3. W35 SPŠ Čáslav 3 1 0 2 4:27 3b.
4. W47 SUPŠ Bechyně 3 0 0 3 0:47 0b.
Branky 
Janíková E. (7), Dubcová K. (8), Dubcová M. (6), Psotková K.(8), Vodehnalová A. (4), Waltrová K. (8), Lysáková M. (4), Horáčková K. (3).

 

1. 4. 2015, Mgr. Benedikt Chybík
 

© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat