Menu

Spolupráce

 

 

 

Za lyžováním do Jeseníků

Lyžařský výcvikový kurz tříd 1.G a 1.A.

Dne 21. února se naše třída 1. G spolu se třídou 1. A shromáždila na zadním parkovišti školy a vydali jsme se směr Hrubý Jeseník. Cesta nám velmi rychle utekla, jelikož jsme si stále povídali o tom, jak si myslíme, že následující týden bude asi vypadat.

Když jsme dojeli, bylo krásně, všude byl sníh a slunce svítilo. Hotel vypadal moc dobře, ale byli jsme zklamáni tím, že jsme museli dlouho čekat, než budou přichystané naše pokoje. Když jsme se konečně ubytovali a vybalili si věci, učitelé nás vyvedli na krátkou procházku po okolí. Večer jsme dostali večeři a po ní vždy následoval nějaký program, který buď vytvořili učitelé, aby nás poučili o tom, jak se správně chovat na lyžích a na snowboardu, nebo jsme si jej vytvořili sami různými zábavnými hrami.

První den bylo krásně, hned po snídani jsme vyrazili lyžovat, někteří dokonce stáli na lyžích poprvé, a tak jim museli páni učitelé a paní učitelky ukázat, jak se správně lyžuje. Zbylé dny již zakrývala Jeseníky mlha, která nás sice velmi omezovala, ale vyrazit na svah nám stejně nezabránila. I přes mlhu jsme si lyžování velmi užili a večery jsme se bavili hrami.

Poslední den po večeři si nás učitelé vyzkoušeli, zda jsme se za ten týden něco o lyžování naučili a celý výlet jsme ukončili přátelským večerem při hudbě.


6. 3. 2015, Karolína Kozumplíková, 1.G
 

© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat