Menu

Spolupráce

 

 

 

52. reprezentační ples školy

V pátek 13. února 2015 se ve Společensko - kulturním centru Staré Město uskutečnil již tradiční ples naší školy.

Tombola s téměř 500 cenami a vyhlídka skvělé zábavy přilákaly velkou spoustu lidí. Celý program plesu byl zahájen promyšlenou a úchvatnou choreografií nové polonézy v podání našich žáků pod vedením studentky Anny Sikorové ze třídy 4.H. K poslechu, ale hlavně k tanci hrála v hlavním sále Staroměstská kapela, ve společenském sále Cimbálová muzika Bálešáci a sportovní sál zněl hudbou DJ Grebeníčka. V průběhu večera se dvakrát představil Školní folklórní soubor pod vedením Mgr. Hlavačkové. Jejich úspěšný program byl odměněn velkým aplausem.

Hosté si mohli zakoupit losy do tomboly rozlišené čtyřmi barvami. Téměř rychlostí blesku neměli žáci třetích ročníků ani jeden lístek, který by ještě mohli nabídnout. Ceny do tomboly věnovali firmy, instituce a rodiče žáků třetích ročníků, kteří se, jak je každoročně zvykem, podílí na organizaci plesu. Zatímco některé ceny byly velmi praktické, např. židle, jiné naopak poměrně kuriózní, např. fůra hnoje.

O bohaté občerstvení a pohoštění pro návštěvníky plesu se postarala firma Mariana a Marian Panáčkovi ze Starého Města. Myslím, že se i letošní ples velmi vydařil a krásně prožitý večer s přáteli všechny potěšil.

 

25. 2. 2015, Gabriela Paulová, 3. G

Fotogalerie Mgr. Benedikt Chybík

sosagymsmbch.rajce.idnes.cz/Reprezentacni_ples_SOS_G_Stare_Mesto_13._2._2015/

sosagymsmbch.rajce.idnes.cz/Poloneziste_2015/

© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat