Menu

Spolupráce

 

 

 

Vernisáž fotografií soutěže "Chemie objektivem"

Na slavnostní vernisáži, která proběhla dne 29. ledna 2014, převzali z rukou ředitele školy Mgr. Bedřicha Chromka nejúspěšnější mladí fotografové a fotografky diplomy a ceny.

Třetí ročník chemické fotografické soutěže vyhlásila Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město na téma VODA. Do soutěže se zapojili žáci devíti základních a středních škol Zlínského kraje. Porota bodově hodnotila umělecké zpracování a chemický komentář 93 soutěžních snímků ve dvou kategoriích.

Slavnostní vernisáže se zúčastnili představitelé Zlínského kraje PaedDr. Petr Navrátil, radní pro oblast školství, mládeže a sportu a PhDr. Stanislav Minařík, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu, autoři vystavených snímků, jejich učitelé, rodiče a další pracovníci Odboru školství Zlínského kraje.

Pořadatelé si pro své hosty připravili poutavý program. Vernisáž doprovodila hrou na housle studentka Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město Gabriela Paulová a jak již tradičně k naší vernisáži patří, studentky školy Ivana Skupinová a Michaela Šebelová předvedly efektní chemické pokusy.

Výstavu nejlepších fotografických prací je možno zhlédnout v prostorách Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Zlínského kraje v 15. budově (Baťův institut) v 5. etáži.

Vítězům a autorům vystavených fotografií gratulujeme k úspěchu a všem žákům, kteří poslali do soutěže své fotografie, děkujeme za účast.

Partnerem soutěže se i letos stala firma Foto CZ Zlín – Čepkov.
Akce byla spolufinancována z prostředků Zlínského kraje.

29. 1. 2014, Ing. Růžena Borková
foto Mgr. Soňa Patočková

 www.facebook.com/photo.php

 

2zlinsky_kraj_logo.jpg, 208x64, 3.25 KB
4LogoFotoCZ_AI [Converted].jpg, 179x44, 10.86 KB
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat