Menu

Spolupráce

 

 

 

Ještě jednou soutěž zručnosti žáků devátých tříd ZŠ

Že soutěž proběhla většina z vás již ví z našich WWW stránek nebo facebooku. Dovolte, aby jsem dodatečně vyslovil několik poděkování. Soutěžícím za účast a vytvoření perfektní soutěžní atmosféry.

Zástupcům základních škol, rodičům za doprovod soutěžících, bylo nad očekávání, že soutěže se zúčastnilo 60 žáků ze 13 ZŠ.

Všem svým kolegům učitelům odborného výcviku za vynikající přípravu a bezchybný průběh celé soutěže, jak samotného předkola, které proběhlo 29. a 30. listopadu 2013, tak finále 10. ledna 2014.

Mgr. Soni Patočkové za grafické ztvárnění diplomů a propagaci soutěže na facebooku.

Mgr. Benediktu Chybíkovi za vytvořenou fotodokumentaci, kterou ještě v den samotného finále umístil na naše WWW stránky. Mgr. Jitce Vránové za péči o pedagogický doprovod, rodiče, hosty.

V neposlední řadě a to dík největší patří firmám, které nám přispěly věcným nebo finančním darem. Konkrétně firmě Altech s.r.o. za pořízení hlavní ceny Tablet Samsung GALAXY, dále CSO s.r.o., Kovokon s.r.o., Kovovýroba Hoffmann s.r.o. za jejich darované finanční prostředky jsme mohli pořídit další ceny a to 3 poukazy k odběru zboží v drogerii DM v celkové hodnotě 1300,- Kč. (500, 500 a 300), červená trička a hrnky s logem pro všechny zúčastněné finalisty.

Lubomír Petrla
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat