Menu

Spolupráce

 

 

 

Autoopravář junior 2013 - finále 19. ročníku soutěže

Celostátní kolo soutěže Autoopravář junior 2013 se konalo v Mladé Boleslavi 11. - 13. března 2013

Harmonogram soutěže byl rozložen do tří dnů. Zahájení proběhlo 11.3. v 15:00 hodin v Muzeu Škoda. Zde se představili tvůrci soutěže, sdělili nám podrobnosti soutěže a další organizační záležitosti.  Soutěžní klání pro automechaniky začínalo druhý den v 7:00 v Traiding centru Škoda MB.  

Soutěž se skládala ze tří částí – test 140 otázek s časovou dotací 60 min., poznávací část a praktická část se 14 pracovišti. Nutno podotknout, že jak zadání, tak pracoviště a zařízení, na kterých žáci pracovali, byla v nejmodernějším stylu a technologiích. Zkoušející byli zastoupeni praktiky firem známých jmen jako je BOSCH, Univer,  ACI atd. Soutěž trvala do 16:30 hodin.

Ve středu jsme čas měli vyplněný exkurzemi za poznáním ŠKODY AUTO MB. V 17:00 se konalo slavnostní vyhlášení výsledků pro všechny soutěžní obory dohromady. Zlínský kraj reprezentovali žáci Jakub Vaněk ze SOU Valašské Klobouky a Libor Nosálek z naší školy. Libor obsadil 16. místo a Jakub místo 21.

Naše účast v celostátním finálovém kole soutěže byla premiérou a její výsledek je nad očekávání výborný. Časová dotace na přípravu byla více než malá a snaha s bojovností se odrazily na umístění Libora.  Ani nejmodernější technologie zařízení a celorepublikově uznávaní školitelé autodiagnostiky jako zkoušející, nedostali Libora do úzkých a prodal vše, co uměl.

Tímto bych chtěl Liborovi Nosálkovi za veškerou jeho snahu, pilnou přípravu a vzornou reprezentaci školy poděkovat a popřát mu hodně úspěchů v osobním i profesním životě. Žákům byl odměnou nejen věcný a hodnotný dar, ale i zkušenost získaná prací na moderních zařízeních proložená komunikací s odborníky.                                                               

Martin Pírek, UOV   

 

Výsledková listina (.docx, 897.48 KB)
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat