Menu

Spolupráce

 

 

 

Vyhlášení výsledků soutěže Chemie objektivem

Druhý ročník fotografické soutěže s chemickou tematikou vyhlásila Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město pod záštitou radního pro školství Zlínského kraje.

Partnerem soutěže se stala firma Foto CZ s.r.o. (Zlín - OC Čepkov), která bezplatně vytiskla nejlepší snímky zveřejněné na výstavě v prostorách Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Zlínského kraje. Předání cen výhercům proběhne na slavnostní vernisáži výstavy, která se uskuteční 5. 12. 2012 ve 13.00 h.

Do soutěže se zapojili žáci 18 základních a středních škol Zlínského kraje. Porota bodově hodnotila umělecké zpracování a chemický komentář 53 soutěžních snímků od 20 autorů v 1. kategorii a 174 soutěžních snímků od 52 autorů ve 2. kategorii.

Soutěže se zúčastnili žáci těchto škol:

ZŠ Mánesova Otrokovice
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště
ZŠ Staré Město
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Větrná Uherské Hradiště
1. ZŠ Napajedla
Gymnázium Otrokovice
Gymnázium Uherské Hradiště
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Střední průmyslová škola polytechnická – Centrum odborné přípravy Zlín
Střední škola oděvní a služeb Vizovice
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
Střední průmyslová škola Otrokovice
Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
Střední průmyslová škola Zlín
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

  28. 11. 2012, Ing. Růžena Borková

Pozvánka na výstavu (.pdf, 197.39 KB)
1. kategorie, 1. místo - Lucie Bernatíková, Gymnázium Otrokovice, Oheň, 299x448, 83.36 KB1. kategorie, 1. místo - Lucie Bernatíková, Gymnázium Otrokovice, Oheň
1. kategorie, 2. místo - Aneta Kotíková, Gymnázium Otrokovice, Barevný závoj, 336x435, 147.46 KB1. kategorie, 2. místo - Aneta Kotíková, Gymnázium Otrokovice, Barevný závoj
1. kategorie, 3. místo - Adéla Juračková, Gymnázium Otrokovice, Jiskra, 299x448, 39.13 KB1. kategorie, 3. místo - Adéla Juračková, Gymnázium Otrokovice, Jiskra
1. kategorie, Čestné uznání - Lucie Fryštáková, Základní škola Staré Město, Kapky rosy, 448x336, 83.20 KB1. kategorie, Čestné uznání - Lucie Fryštáková, Základní škola Staré Město, Kapky rosy
1. kategorie, Čestné uznání - Adéla Kotková, Gymnázium Otrokovice, Vzkaz, 448x336, 83.58 KB1. kategorie, Čestné uznání - Adéla Kotková, Gymnázium Otrokovice, Vzkaz
2. kategorie, 1. místo - Jarmila Pekárková, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, Chemie 2, 317x448, 168.24 KB2. kategorie, 1. místo - Jarmila Pekárková, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, Chemie 2
2. kategorie, 2. místo - Helena Machalová, SUPŠ Uherské Hradiště, Hvězdný prach, 377x336, 81.25 KB2. kategorie, 2. místo - Helena Machalová, SUPŠ Uherské Hradiště, Hvězdný prach
2. kategorie, 3. místo - Tereza Žižková, SŠ zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm, Čtyři barevní, 448x252, 108.86 KB2. kategorie, 3. místo - Tereza Žižková, SŠ zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm, Čtyři barevní
2. kategorie, Čestné uznání - Lenka Dvořáková, SOŠ a Gymnázium Staré Město, Pavučina, 448x299, 146.44 KB2. kategorie, Čestné uznání - Lenka Dvořáková, SOŠ a Gymnázium Staré Město, Pavučina
2. kategorie, Čestné uznání - Tereza Sachrová, SUPŠ Uherské Hradiště, Červený tanec, 448x311, 80.74 KB2. kategorie, Čestné uznání - Tereza Sachrová, SUPŠ Uherské Hradiště, Červený tanec
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat