Menu

Spolupráce

 

 

 

Chemie objektivem

Vyhlášení výsledků 1. a 2. kategorie krajské fotografické soutěže s chemickou tematikou.

Průběh hodnocení odbornou komisí:

Do 1. kategorie bylo zasláno 16 soutěžních snímků od 8 autorů, do 2. kola postoupilo 5 snímků.

Do 2. kategorie bylo zasláno 72 soutěžních snímků od 46 autorů, do 2. kola postoupilo 13 snímků.

Jména výherců jsou uvedena v přiloženém souboru.

Soutěže se zúčastnili žáci těchto škol:

ZŠ Babice

ZŠ Zlín, Křiby 4788

Gymnázium Otrokovice

Gymnázium Uherské Hradiště

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Střední průmyslová škola polytechnická – Centrum odborné přípravy Zlín

Střední škola oděvní a služeb Vizivice

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Nejlepší fotografie budou vystaveny ve 22. budově v prostorách Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Zlínského kraje. Předání cen výhercům proběhne na slavnostní vernisáži výstavy, která se uskuteční 7. 3. 2012. Pozvánky na vernisáž ještě zašleme.

Ing. Růžena Borková

1. kategorie, 1. místo, Lenka Dvořáková, ZŠ Babice, 9. B, Ledovka, 448x336, 111.68 KB1. kategorie, 1. místo, Lenka Dvořáková, ZŠ Babice, 9. B, Ledovka
1. kategorie, 2. místo, Ludmila Pompová, Gymnázium Otrokovice, 1. D, Šumák, 448x289, 141.90 KB1. kategorie, 2. místo, Ludmila Pompová, Gymnázium Otrokovice, 1. D, Šumák
1. kategorie, 3. místo, Barbora Vanderková, Gymnázium Otrokovice, 1. D, Skalice modrá, 448x336, 36.33 KB1. kategorie, 3. místo, Barbora Vanderková, Gymnázium Otrokovice, 1. D, Skalice modrá
1. kategorie, Čestné uznání, Helena Vyčánková, Gymnázium Otrokovice, 1. D, Oheň, 448x299, 18.38 KB1. kategorie, Čestné uznání, Helena Vyčánková, Gymnázium Otrokovice, 1. D, Oheň
2. kategorie, 1. místo, Lucie Grebíková, SOŠ a Gymnázium Staré Město, 4. B, Ty mi dáváš kyslík, já tě budu chránit, 448x268, 53.00 KB2. kategorie, 1. místo, Lucie Grebíková, SOŠ a Gymnázium Staré Město, 4. B, Ty mi dáváš kyslík, já tě budu chránit
2. kategorie, 2. místo, Markéta Plesníková, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, FK3C, Kapka naděje, 412x336, 8.81 KB2. kategorie, 2. místo, Markéta Plesníková, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, FK3C, Kapka naděje
2. kategorie, 3. místo, Michaela Kocourková, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, FT2, Zima, 448x299, 33.72 KB2. kategorie, 3. místo, Michaela Kocourková, Střední škola oděvní a služeb Vizovice, FT2, Zima
2. kategorie, Čestné uznání, Otakar Šenkýř, SPŠP-COP Zlín, 4 RM, Magnesia, 448x336, 19.01 KB2. kategorie, Čestné uznání, Otakar Šenkýř, SPŠP-COP Zlín, 4 RM, Magnesia
2. kategorie, Čestné uznání, Lucie Grebíková, SOŠ a Gymnázium Staré Město, 4. B, Pozitivní vliv chemie na astma a alergii, 287x448, 79.54 KB2. kategorie, Čestné uznání, Lucie Grebíková, SOŠ a Gymnázium Staré Město, 4. B, Pozitivní vliv chemie na astma a alergii
Výsledky soutěže (.pdf, 121.33 KB)
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat