Menu

Spolupráce

 

 

 

Školní jídelna

Telefon: 572 420 227, 734 26 16 94

E-mail: jidelna (a) sosgsm.cz

Postup při přihlašování nového strávníka

  1. Vyzvednout (vytisknout) si Přihlášku ke stravování - tento příkaz je pouze pro nové strávníky. Pro stávající strávníky pouze v případě změny čísla účtu.
  2. Zadat svolení k inkasu u své banky.
  3. Zakoupit čip (prváci v září u třídního učitele, ostatní v informačním centru) v hodnotě 115 Kč, který zůstane majetkem strávníka (je nevratný). Čip slouží také ke vstupu do budovy a ke kopírování.
  4. V kanceláři ŠJ odevzdat vyplněnou přihlášku a aktivovat si čip.

Objednávání stravy přes terminál v budově domova mládeže

Všichni strávníci mají možnost provádět přihlášky i odhlášky stravy přes objednávací terminál, který je nainstalován v budově domova mládeže jak ve Starém Městě, tak i v Uherském Hradišti.

Stravu lze na terminálu přihlásit i odhlásit na 14 dnů dopředu.

Stravu na následující den lze přihlásit i odhlásit v objednávacím terminálu den předem do 10:00 hodin. Ve výjimečných případech (onemocnění žáka) na daný den do 7:00 hodin osobně nebo telefonicky. Upozorňujeme rodiče na důsledné odhlašování obědů v době nepřítomnosti žáka ve škole.

Online objednávání www.strava.cz

Pro využívání internetové aplikace je nutno osobně navštívit kancelář ŠJ, kde vám bude přiděleno přihlašovací jméno a heslo.

Jak objednávat

Po kliknutí na www.strava.cz zadejte uživatelské jméno a heslo. Kliknutím na Odeslat budete přihlášeni. V levém sloupci pak najdete:

  • Objednávky - zde si můžete objednávat a rušit stravu včetně volby obědu č. 1 nebo č.2. Online přihlášení a odhlášení musí být provedeno 2 dny předem.
    Pozor, aby se změny uložily, je nutné nakonec kliknout na Odeslat (v levém sloupci).
  • Nastavení - zde si můžete nastavit nové heslo.

Heslo si změňte při prvním přihlášení. Strávník má možnost zvolit si dostatečně silné heslo a kdykoliv si je změnit. V případě zneužití přístupových údajů je odpovědnost na strávníkovi.

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla se obraťte na vedoucí jídelny.

Ceny stravného pro studenty

snídaně 24,- Kč
oběd 28,- Kč
večeře 25,- Kč

Provozní řád školní jídelny

Provozní řád (.pdf, 180.56 KB)

 Další

© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat