Menu

Spolupráce

 

 

 

Zetor 65 Tractor Show - Biskupice u Luhačovic 2011

Dne 31.3.2011 jsem navštívil spolu s žáky 3.A, akci Zetor 65 Tractor Show, která byla spolupořádána firmou Zálesí a.s. Luhačovice, při příležitosti 65. výročí založení společnosti Zetor. Tento přední český výrobce traktorů jehož významný podíl produkce je vyvážen do zemí střední Evropy, připravil v rámci letošních oslav netradiční poutavou prezentaci svých traktorů a příslušenství.

Během této roadshow se odehrálo nabyté odpoledne plné produktů Zetor a jeho partnerů. Zetor zde představil svoji kompletní modelovou řadu, seznámil také účastníky s historií značky, včetně ukázky zrenovovaných starších traktorů. Návštěvníkům bylo umožněno zhlédnout spoustu zajímavostí, týkajících se další zemědělské techniky, svoje stánky zde měly i tuzemské společnosti Mitas, zabývající se výrobou pneumatik převážně pro farmáře, a Paramo vyrábějící pro zemědělce maziva. Byl nám zajištěn i fundovaný výklad. Během odpoledne proběhly za účasti našich žáků i zajímavé soutěže, zejména pak jízda zručnosti. Té se kromě žáků 3.A, účastnili i chlapci ze 4.A, kteří akci navštívili individuálně. S radostí jsem sledoval výborně zajeté jízdy Petra Žilínka, Vojty Doležala, Tomáše Daňka, Davida Škráška a dalších, kteří se v konkurenci farmářů, prodejců, mechaniků, traktoristů či běžných uživatelů zemědělské mechanizace určitě neztratili. Všechny však překvapila Michaela Šustrová ze 3.A, která se v jízdě zručnosti umístila na druhém místě a získala diplom a hodnotnou cenu. V různých dovednostních soutěžích se na prvním místě umístil celkem dvakrát Matouš Paravan. V účastnické soutěži se na prvním místě umístila Lenka Chromková. Mezi cenami, kterými byli obdarováni byl např. model traktoru Zetor Fortera 12441 nebo možnosti slevy na jakýkoliv traktor v hodnotě 65.000 kč. Akce byla velmi zajímavá a poučná a byla zde možnost získat spoustu zajímavých informací, propagačních materiálů a dozvědět se spousty informací a poznatků z oboru.

Mgr. Radislav Dolina

 

Stali se z nás příznivci Zetoru

Dne 31.3.2011 jsme se my žáci 3.A, SOŠ a Gymnázia Staré Město oboru Agropodnikání účastnili aktivního předvádění zemědělské techniky v prostorách firmy Zálesí a.s Luhačovice, pracoviště Biskupice u Luhačovic. Při příležitosti 65. výročí založení Zetoru se tato firma stala spolupořadatelem akce Zetor 65 Tractor Show, která byla, nebo bude uskutečněna ve 39 městech v Česku, Slovensku, Maďarsku a Polsku. Návštěvníkům bylo umožněno zhlédnout spoustu zajímavostí, týkajících se historie i současnosti značky, nahlédnutí do kabin celé jejich ucelené řady traktorů a prohlídka další zemědělské techniky, určené ke sklizni pícnin, dopravě a manipulaci, vystaven byl zde i štěpkovač a svoje stánky zde měly i tuzemské společnosti Mitas, zabývající se výrobou pneumatik převážně pro farmáře, a Paramo vyrábějící pro zemědělce maziva. Byl nám zajištěn i a fundovaný výklad. Součástí programu byla i spousta zajímavých soutěží, z nichž nejatraktivnější byla jízda zručnosti traktorem Zetor Proxima a řada dalších dovednostních soutěžích, kterých se účastnila i celá naše třída. Při vyhlašování výsledků na konci programu na nás čekalo příjemné překvapení. Michaela Šustrová z naší třídy se v jízdě zručnosti umístila na druhém místě a získala diplom a hodnotnou cenu. V dovednostních soutěžích se na prvním místě umístil celkem dvakrát Matouš Paravan. V účastnické soutěži se na prvním místě umístila Lenka Chromková. Mezi cenami, kterými byli obdarováni byl např. modelm traktoru Zetor Fortera 12441 nebo možnosti slevy na jakýkoliv traktor v hodnotě 65.000 kč. Akce proběhla především jako prezentace firmy Zetor, a my žáci jsme rádi, že jsme se jí mohli aktivně zúčastnit a celkově ji hodnotíme jako velmi prospěšnou. Závěrem bychom chtěli moc poděkovat naší škole a panu profesoru Mgr. Radislavu Dolinovi za zorganizování této akce.


Žáci 3. A

 

CIMG4301.JPG (800x533, 63.12 KB)
CIMG4346.JPG (800x533, 62.33 KB)
CIMG4361.JPG (800x533, 59.02 KB)
CIMG4367.JPG (800x533, 75.69 KB)
CIMG4357.JPG (800x533, 51.16 KB)
© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat