Menu

Spolupráce

 

 

 

Organizace výuky v době přijímacích zkoušek - 22., 23., 26. 4. 2010

Organizace výuky v termínech:

Čtvrtek 22. 4. 2010
Pátek 23. 4. 2010
Pondělí 26. 4. 2010

22. 4. 2010 - čtvrtek
DOZORY
1.AE – dle rozvrhu
1.B – praxe „Den Země“ /Ing. Hubená
1.F – Exkurze Farma Jalubí /Mgr. Horňák, Ing. Otáhal
1.G – Exkurze Archeoskanzen Modrá /Mgr. Machová, V. Šišák
1.H – Exkurze Archeoskanzen Modrá /Mgr. Něničková, Mgr. Bobčíková
2.A – Exkurze TOKO /Mgr. Dolina
2.E – Exkurze Farma Jalubí /Ing. Hložková
2.B – praxe „Den Země“ /Ing. Burda
2.G – dle rozvrhu
2.H – dle rozvrhu
3.A – Exkurze TOKO /P. Pospíšil
3.B – Exkurze „Den Země“ /Mgr. Pikner
3.E – dle rozvrhu
3.G – dle rozvrhu
3.H – dle rozvrhu
4.A – dle rozvrhu
4.B – dle rozvrhu
4.E – praktická zkouška z odborných předmětů MZ Ing. Buršová, Ing. Kubíčková
4.G – dle rozvrhu
4.H – dle rozvrhu

Přijímací řízení: Ing. Beneš, Ing. Borková, Ing. Brhelová, Mgr. Ertl, RNDr. Gurecká, Mgr. Kavalcová, RNDr. Kučerová, Mgr. Soška, Ing. Svobodová, Mgr. Turčin, Mgr. Zábranský

23. 4. 2010 - pátek
DOZORY
1.AE – Exkurze Farma Jalubí /Ing. Otáhal, MVDr. Gazdová
1.B – dle rozvrhu
1.F – dle rozvrhu
1.G – dle rozvrhu
1.H – dle rozvrhu
2.A – dle rozvrhu
2.E – dle rozvrhu
2.B – praxe /Mgr. Pikner, Mgr. Machová
2.G – Exkurze Archeoskanzen Modrá /Mgr. Andrýsková, Mgr. Kavalcová
2.H – Exkurze Archeoskanzen Modrá /Mgr. Chovanec, Mgr. Černíková
3.A – Exkurze Oseva Bzenec /Ing. Cimbálník
3.B – praxe /Mgr. Patočková
3.E – Exkurze Nedakonice /Ing. Swětíková, Ing. Hložková
3.G – Exkurze Archeoskanzen Modrá /Mgr. Vránová, Ing. Pilka
3.H – Exkurze Archeoskanzen Modrá /Mgr. Velčovská, Mgr. Horáková
4.A – praxe /Ing. Studénka, Mgr. Dolina
4.B – praxe /Ing. Burda
4.E – dle rozvrhu
4.G – studijní volno
4.H – studijní volno

Přijímací řízení: Ing. Beneš, Ing. Borková, Ing. Buršová, Mgr. Ertl, RNDr. Gurecká, Mgr. Chybík, RNDr. Kučerová, Mgr. Lesová, Mgr. Soška, Ing. Svobodová, Mgr. Turčin, Mgr. Zábranský

 


26. 4. 2010 - pondělí
DOZORY
1.AE – kino Hvězda, exkurze Rochúz /Mgr. Dziacká, V. Šišák
1.B – kino Hvězda, exkurze Rochúz /Ing. Hubená, Mgr. Horáková
1.F – kino Hvězda, exkurze Rochúz /Mgr. Horňák, V. Šišák
1.G – kino Hvězda, Památník Velké Moravy SM /Mgr. Machová, Mgr. Rohelová
1.H – kino Hvězda, Památník Velké Moravy SM /Mgr. Něničková, Mgr. Palička
2.A – dle rozvrhu
2.E – dle rozvrhu
2.B – dle rozvrhu
2.G – dle rozvrhu
2.H – dle rozvrhu
3.A – dle rozvrhu
3.B – dle rozvrhu
3.E – dle rozvrhu
3.G – dle rozvrhu
3.H – dle rozvrhu
4.A – dle rozvrhu
4.B – dle rozvrhu
4.E – dle rozvrhu
4.G – dle rozvrhu
4.H – dle rozvrhu

Přijímací řízení: Ing. Beneš, Ing. Brhelová, Ing. Buršová, RNDr. Gurecká, RNDr. Kučerová, Ing. Svobodová, Mgr. Turčin, Mgr. Zábranský

 


Ing. Zdislava Svobodová
/ředitelka školy/
 

© 2009 - Střední odborná škola a Gymnázium Staré Městomapa webu • Realizace web studio dat